Baby Boy & Baby Girl

Cena: 99 PLN
Bez podatku: 81 PLN
Marka: Barbara Bukowski
Kod produktu: M785
Dostępność: W magazynie

Baby Boy i Baby Girl - to Misie o białym krótkim futerku. Szczególnie nadają się dla dzieci, ponieważ mają wyszywane oczka. Są one tak jak i cały pyszczek w kolorze brązowym.

Występują  w 2 odmianach:

  • Baby Boy, który ma niebieskie obszycie kocyka
  • Baby Girl, która ma różowe obszycie kocyka

(Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie tego misia prosimy o wybranie z dostępnych odmian tej, którą chcecie otrzymać.)

UWAGA! Dostępna jest tylko Baby Girl.

Wymiary: 20cm

 

Bukowski Design of Sweden

Barbara Bukowski pochodzi z Krakowa, po wyjeździe do Szwecji, zaczęła projektować i szyć misie dla swoich dwóch synów, którzy uwielbiają je po dziś dzień. Swoje inspiracje zaczerpnęła ze staro-niemieckich i ngielskich medeli,m.in. tych od Margarety Steiff. Podczas wystawy w Sollentuna spróbowała pokazać kilka swoich pierwszych miśków, które szybko przykłuły więcej uwagi niż inny wystawcy. W tamtym czasie nie było producentów tradycyjnych pluszowych zabawek w Szwecji.

Generalnie tradycja pluszowego misia była znikoma. Można było znaleźć pojedyńczych rzemieślników, którzy robili limitowane kolekcje i nie planowali podbijać większego rynku. W związku z wystawą misiów Barbary Bukowski tradycja pluszowego misia w Szwecji i skandynawii zaczęła nabierać kształtów. Pani Barbara niezwłocznie zaczęła kreować coraz to nowsze modele z własnymi imionami i charakterami. Powoli, lecz zdecydowanie, te niezwykłe, żywe misie zaczęły wchodzić na skandynawski i międzynarodowy rynek, z wielkim sukcesem. 

Obecnie  marka znana jest m.in. w Austrii, Czechach, Finlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Islandii, Włoszech, Belgii, Norweii, Portugalii, Słowenii, RPA, Hiszpanii i w wielu rejonach Francji, w Polsce (Kraków, Poznań) -  teraz dostępna jest także w Szczecinie i Międzyzdrojach.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: