Friends of Viggo & Maria Babyrug

Cena: 106 PLN
Bez podatku: 86 PLN
Marka: Barbara Bukowski
Kod produktu: M855
Dostępność: W magazynie

Viggo & Maria Baby rugs to misie w formie małych, miękkich kocyków marki Bukowski Design przeznaczone dla niemowlaków, pochodzą one z kolekcji „baby collection”.

Dostępne są w różnych zestawieniach kolorystycznych:

·        różowo-beżowym,

·        niebiesko-beżowym,

·        niebiesko-kremowym

·        różowo-kremowym

Posiadają ręcznie wyhaftowane brązowe oczka, noski oraz pyszczki.

·        Mają wymiary 30 x 30 cm

(Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie jednego z króliczków prosimy o wybranie z dostępnych odmian tej, którą chcecie otrzymać.)

UWAGA! Dostępny są kocyki w kolorze niebiesko-beżowym i niebiesko-kremowym.

Bukowski Design of Sweden

Barbara Bukowski pochodzi z Krakowa, po wyjeździe do Szwecji, zaczęła projektować i szyć misie dla swoich dwóch synów, którzy uwielbiają je po dziś dzień. Swoje inspiracje zaczerpnęła ze staro-niemieckich i ngielskich medeli,m.in. tych od Margarety Steiff. Podczas wystawy w Sollentuna spróbowała pokazać kilka swoich pierwszych miśków, które szybko przykłuły więcej uwagi niż inny wystawcy. W tamtym czasie nie było producentów tradycyjnych pluszowych zabawek w Szwecji.

Generalnie tradycja pluszowego misia była znikoma. Można było znaleźć pojedyńczych rzemieślników, którzy robili limitowane kolekcje i nie planowali podbijać większego rynku. W związku z wystawą misiów Barbary Bukowski tradycja pluszowego misia w Szwecji i skandynawii zaczęła nabierać kształtów. Pani Barbara niezwłocznie zaczęła kreować coraz to nowsze modele z własnymi imionami i charakterami. Powoli, lecz zdecydowanie, te niezwykłe, żywe misie zaczęły wchodzić na skandynawski i międzynarodowy rynek, z wielkim sukcesem. 

Obecnie  marka znana jest m.in. w Austrii, Czechach, Finlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Islandii, Włoszech, Belgii, Norweii, Portugalii, Słowenii, RPA, Hiszpanii i w wielu rejonach Francji, w Polsce (Kraków, Poznań) -  teraz dostępna jest także w Szczecinie i Międzyzdrojach

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: