Chicky

Cena: 38 PLN
Bez podatku: 31 PLN
Marka: Barbara Bukowski
Kod produktu: B827
Dostępność: W magazynie

Chicky to pluszowe breloczki w formie koguta. Posiadają średniej długości futerko w kolorze kremowym lub beżowym. Pod szyją mają związany szaliczek oraz posiadają kolorowe ogonki. Ich oczka są czarne, a dziubki i pazurki pomarańczowe.

Wysokość: 10 cm

Breloczki wystepują w dwóch odmianach, w kolorze:

·         kremowym (niebieskie ubranko)
·         beżowym (zielone ubranko)

(Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie tego breloczka prosimy o wybranie z dostępnych odmian tej, którą chcecie otrzymać.)

Bukowski Design of Sweden

Barbara Bukowski pochodzi z Krakowa, po wyjeździe do Szwecji, zaczęła projektować i szyć misie dla swoich dwóch synów, którzy uwielbiają je po dziś dzień. Swoje inspiracje zaczerpnęła ze staro-niemieckich i ngielskich medeli,m.in. tych od Margarety Steiff. Podczas wystawy w Sollentuna spróbowała pokazać kilka swoich pierwszych miśków, które szybko przykłuły więcej uwagi niż inny wystawcy. W tamtym czasie nie było producentów tradycyjnych pluszowych zabawek w Szwecji.

Generalnie tradycja pluszowego misia była znikoma. Można było znaleźć pojedyńczych rzemieślników, którzy robili limitowane kolekcje i nie planowali podbijać większego rynku. W związku z wystawą misiów Barbary Bukowski tradycja pluszowego misia w Szwecji i skandynawii zaczęła nabierać kształtów. Pani Barbara niezwłocznie zaczęła kreować coraz to nowsze modele z własnymi imionami i charakterami. Powoli, lecz zdecydowanie, te niezwykłe, żywe misie zaczęły wchodzić na skandynawski i międzynarodowy rynek, z wielkim sukcesem. 

Obecnie  marka znana jest m.in. w Austrii, Czechach, Finlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Islandii, Włoszech, Belgii, Norweii, Portugalii, Słowenii, RPA, Hiszpanii i w wielu rejonach Francji, w Polsce (Kraków, Poznań) -  teraz dostępna jest także w Szczecinie i Międzyzdrojach.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: