Witamy w Sklep Foofoo

Informacje o dostawie

 
DOSTAWA I KOSZTY WYSYŁKI:

Wszystkie produkty z naszego sklepu można odebrać osobiście, możemy je dostarczyć z naszego sklepu pod wskazany w Szczecinie adres lub przesłać kurierem UPS.
 
Uwaga: Darmow dostawa nie obowjązuje produktów z kategorii MEBLE UNIKALNE. Tym samym wysyłka jest możliwa jedynie przy zachowaniu dodatkowych środki ostrożności podczas transportu i odbioru, co znacząco zwiększa kosztyu dostawy, które są naliczanie indywidualnie do każdego zakuiopnego przedmioty z wyżej wymienionej kategorii. odbioru, Klient wybierając metodę wysyłki kurierem dla produktów z kategorii Meble Unikalne na własną odpowiedzialność 

KOSZTY DOSTAWY:
  • przesyłka kurierska UPS - 18,9 zł,
  • dowóz na terenie Szczecina - ustalany indywidualnie, prosimy o kontakt,
  • odbiór osobisty w salonie - 0zł
TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Dbamy o to by czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy, dlatego przy większości produktów znajdą Państwo informacje o 24 godzinnym czasie wysyłki, co oznacza, że w ciągu 48 godzin towar trafi do kuriera i dalej w ciągu jednego dnia roboczego do Państwa.

KURIER UPS:

Wszystkie zamówienia krajowe wysyłamy kurierem UPS, paczka dotrze na adres podany w formularzu zamówienia, może być to adres domowy lub adres Państwa pracy.
Kurier spróbuje dostarczyć przesyłkę dwa razy. Gdy to się nie uda, przesyłkę trzeba samodzielnie odebrać w centrum dyspozycyjnym, lub skontaktować się z kurierem. Odpowiedni adres i telefon kurier pozostawi na drzwiach na specjalnej kartce.