Baby Marian, Baby Lillebror, Baby Gabriel

Cena: 59 PLN
Bez podatku: 48 PLN
Marka: Barbara Bukowski
Kod produktu: M771, M788, M789
Dostępność: W magazynie

Baby Marian, Baby Lillebror, Baby Gabriel - to Misie, które są niezwykle miękkie w dotyku. Pod szyją mają zawiązaną kokardkę.

Występują  w 3 odmianach:

  • Baby Marian ma białe futerko i beżową kokardkę pod szyją
  • Baby Lillebror ma jasno beżowe futerko i białką kokardkę pod szyją
  • Baby Gabriel ma ciemno beżowe futerko i białą kokardkę pod szyją

(Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie tego misia prosimy o wybranie z dostępnych odmian tej, którą chcecie otrzymać.)

Wymiary: 15cm

UWAGA! Dostępny jest tylko Baby Gabriel.

Bukowski Design of Sweden

Barbara Bukowski pochodzi z Krakowa, po wyjeździe do Szwecji, zaczęła projektować i szyć misie dla swoich dwóch synów, którzy uwielbiają je po dziś dzień. Swoje inspiracje zaczerpnęła ze staro-niemieckich i ngielskich medeli,m.in. tych od Margarety Steiff. Podczas wystawy w Sollentuna spróbowała pokazać kilka swoich pierwszych miśków, które szybko przykłuły więcej uwagi niż inny wystawcy. W tamtym czasie nie było producentów tradycyjnych pluszowych zabawek w Szwecji.

Generalnie tradycja pluszowego misia była znikoma. Można było znaleźć pojedyńczych rzemieślników, którzy robili limitowane kolekcje i nie planowali podbijać większego rynku. W związku z wystawą misiów Barbary Bukowski tradycja pluszowego misia w Szwecji i skandynawii zaczęła nabierać kształtów. Pani Barbara niezwłocznie zaczęła kreować coraz to nowsze modele z własnymi imionami i charakterami. Powoli, lecz zdecydowanie, te niezwykłe, żywe misie zaczęły wchodzić na skandynawski i międzynarodowy rynek, z wielkim sukcesem. 

Obecnie  marka znana jest m.in. w Austrii, Czechach, Finlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Islandii, Włoszech, Belgii, Norweii, Portugalii, Słowenii, RPA, Hiszpanii i w wielu rejonach Francji, w Polsce (Kraków, Poznań) -  teraz dostępna jest także w Szczecinie i Międzyzdrojach.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:
Opinia:
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła            Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: